KONST / Litografier / Litografi 7986207
nr 798 6207
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Litografi, Petter Thoen (f. 1943), E. A, signerad, motivets mått: 40x26
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 december 2012
kl 17:31:10
12/12 18:13:02
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen